{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
 • UA

  Оберіть мову

 • 0
  Домашня сторінка

  Шановні покупці, доставка замовлення до 8 робочих днів. У разі додаткових питань Ви можете писати на info@lacoste.ua

  © Fouli Elia

  Хто такий (справжній) Рене Лакост?

  Легенда тенісу? Засновник однойменного бренду? Так і навіть більше. Месьє Рене Лакост — елегантний тенісист, який вірив у чесну гру, а також пристрасний винахідник, який стоїть за революцією одягу.

  © Edwin Levick-FFT
  © Pathé Gaumont

  Легенда тенісу — Перша ракетка світу в 1927 році

  Народившись у 1904 році, Рене Лакост стає першою ракеткою світу в 1927 році, здобуваючи перемогу за перемогою в турнірах Великого шолома. Його успіх пов'язаний із його наполегливістю й завзятістю — ті ж якості, які допомагають створити свою легенду.

  Крокодил

  історія символу

  Під час поїздки в Бостон із командою Кубка Девіса 1923 року Рене Лакост помічає валізу з крокодилової шкіри. «Якщо ти виграєш, я куплю її для тебе», — жартує його тренер Алан Мур (Alan Muhr) перед матчем. Цей анекдот, свідком якого став журналіст із «Бостон Івнінг Транскріпт», що був неподалік, і стоїть за його прізвиськом Алігатор та швидко стає символом бренду.

  © Georges Jeanneau / Presse Sport
  © Lacoste Family Archives

  Командний дух — секрет його успіху

  Через нашу спільну мету ми розділяємо справжній командний дух. Це дух мушкетерів; легендарна команда 1920-х років, ключовим членом якої є Рене Лакост. Позаду засновника стоять Симона Лакост (Simone Lacoste) і їхня дочка Кетрін (Catherine) — обидві є гольф-чемпіонками, успіхи яких до сих пір лишаються неперевершеними.

  © Popperfoto –Getty
  © Pathé Gaumont

  Стиль Lacoste — знаковий одяг, натхненний спортом

  Поло з коротким рукавом? Це бренд Lacoste! Постійно шукаючи спокійну елегантність, Рене Лакост — легенда тенісу і незмінний винахідник — створює справді символічний гардероб. Дух Lacoste — вираз сучасного французького стилю, натхненного тенісом і гольфом.

  ДІЗНАТИСЯ ПРО СТИЛЬ LACOSTE

  Дізнатися більше

  Ваша реєстрація успішно завершена
  Добре
  Товар додано до улюблених

  Товар був доданий до списку улюблених, Ви можете переглянути його з меню Улюблені товари

  Переглянути список
  Вам потрібно вибрати розмір, щоб додати до свого списку улюблених товарів.