{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Шановні клієнти, доставка замовлень може становити 4-7 робочих днів.

© Fouli Elia

Хто такий (справжній) Рене Лакост?

Легенда тенісу? Засновник однойменного бренду? Так і навіть більше. Месьє Рене Лакост — елегантний тенісист, який вірив у чесну гру, а також пристрасний винахідник, який стоїть за революцією одягу.

© Edwin Levick-FFT
© Pathé Gaumont

Легенда тенісу — Перша ракетка світу в 1927 році

Народившись у 1904 році, Рене Лакост стає першою ракеткою світу в 1927 році, здобуваючи перемогу за перемогою в турнірах Великого шолома. Його успіх пов'язаний із його наполегливістю й завзятістю — ті ж якості, які допомагають створити свою легенду.

Крокодил

історія символу

Під час поїздки в Бостон із командою Кубка Девіса 1923 року Рене Лакост помічає валізу з крокодилової шкіри. «Якщо ти виграєш, я куплю її для тебе», — жартує його тренер Алан Мур (Alan Muhr) перед матчем. Цей анекдот, свідком якого став журналіст із «Бостон Івнінг Транскріпт», що був неподалік, і стоїть за його прізвиськом Алігатор та швидко стає символом бренду.

© Georges Jeanneau / Presse Sport
© Lacoste Family Archives

Командний дух — секрет його успіху

Через нашу спільну мету ми розділяємо справжній командний дух. Це дух мушкетерів; легендарна команда 1920-х років, ключовим членом якої є Рене Лакост. Позаду засновника стоять Симона Лакост (Simone Lacoste) і їхня дочка Кетрін (Catherine) — обидві є гольф-чемпіонками, успіхи яких до сих пір лишаються неперевершеними.

© Popperfoto –Getty
© Pathé Gaumont

Стиль Lacoste — знаковий одяг, натхненний спортом

Поло з коротким рукавом? Це бренд Lacoste! Постійно шукаючи спокійну елегантність, Рене Лакост — легенда тенісу і незмінний винахідник — створює справді символічний гардероб. Дух Lacoste — вираз сучасного французького стилю, натхненного тенісом і гольфом.

ДІЗНАТИСЯ ПРО СТИЛЬ LACOSTE

Дізнатися більше

Товар додано в обране

Товар додано до списку обраного.