{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
 • UA

  Оберіть мову

 • 0
  Домашня сторінка

  Шановні покупці, доставка замовлення до 8 робочих днів. У разі додаткових питань Ви можете писати на info@lacoste.ua

  Поло Lacoste, елегантність протягом років

  Розроблена Рене Лакостом, легендарна сорочка поло є унікальною; її стиль є позачасовим. Конкретна особливість поло відображена в новому фільмі від Lacoste «Позачасова елегантність».

  ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

  Поло як кінозірка

  Новий брендовий фільм від Lacoste святкує французькие ноу-хау й позачасову елегантність поло, яке без зусиль змістилося протягом десятиліть, починаючи з його концепції в 1933 році та до наших днів.

  Поло: ноу-хау і якість із 1933 року

  Секретом сорочки поло, винайденої ніким іншим, як самим Рене Лакостом, є її унікальна тканина — petit piqué. Легка, воздушна і еластична, вона представила революційну техніку в'язання і унікальне ноу-хау для абсолютної свободи руху.

  КУПИТИ ПОЛО

  Позачасова елегантність

  Від фатальної зустрічі до прекрасного пошуку

  Передісторія

  Новий фільм Lacoste, зрежисований Себом Едвардсом (Seb Edwards), знову показує рідкісну, але життєву людську емоцію з усією пишністю та романтикою, тимчасом як безвихідний пошук проходить протягом восьми десятиліть, нагадуючи нам, що життя само собою є прекрасним видом спорту.

  Декорації

  Пару, яку грають Деміен Шапель (Damien Chapelle) і Доркас Коппін (Dorcas Coppin), можно бачити у вражаючих декораціях: паризький залізничний вокзал 1930-х рр., втілений в життя 250 учасниками масових сцен, автентичними поїздами з кожного десятиліття та автентичним стилем, сформованим знаменитим дизайнером костюмів Мадлен Фонтен (Madeline Fontaine) та звеличеним саундтреком від Макса Ріхтера (Max Richter).

  Історія створення фільму

  Побувайте закулісами нового фільму Lacoste

  Поло сьогодні

  З 1933 року і до сьогодні, дизайн поло вдосконалювався, але впізнавану спокійну елегантність вдалося зберегти.

  Дізнатися більше

  Ваша реєстрація успішно завершена
  Добре
  Товар додано до улюблених

  Товар був доданий до списку улюблених, Ви можете переглянути його з меню Улюблені товари

  Переглянути список
  Вам потрібно вибрати розмір, щоб додати до свого списку улюблених товарів.