{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
 • UA

  Оберіть мову

 • 0
  Домашня сторінка

  Шановні покупці, доставка замовлення до 8 робочих днів. У разі додаткових питань Ви можете писати на info@lacoste.ua

  © Lacoste Arşivi

  Поло: секрети легенди

  Рене Лакост винаходить знакове поло, вкорочуючи рукави сорочки. Відкрийте для себе ноу-хау в кожному стібку цієї невід'ємної частини спортивного гардероба.

  Революція поло

  “Перш за все, елегантність потребує одягу, пристосованого до ситуації або обставин». Вірний своєму слову, Рене Лакост відрізає рукави сорочки з довгими рукавами, яка, як він відчуває, навряд чи підходить для гри в теніс. Революція. 1933 рік. Народжується поло; стиль Lacoste визначено.

  Чому L.12.12?

  1. ЧЕРЕЗ УНІКАЛЬНУ ТКАНИНУ
  2. ЧЕРЕЗ МОДЕЛЬ ІЗ КОРОТКИМИ РУКАВАМИ
  12. ЧЕРЕЗ ВЕРСІЮ, ЯКУ ОБРАВ РЕНЕ ЛАКОСТ

  Мистецтво виготовлення

  Незважаючи на те, що з 1933 року стиль поло змістився разом із модою, способи його виготовлення — ні. Саме в Труа, французькій трикотажній столицй, і народилося унікальне ноу-хау щодо пошиття поло, яке сьогодні експортується по всьому світу. В'язання, фарбування, відрізання, прикріплення вишитого крокодила й складання тканин в шматках — ці п'ять кроків, які потребують знань і відмінного зору для огляду деталей, надають поло його неповторний стиль.

  В'язання

  Бавовняна пряжа, обрана за свою виняткову якість, в'яжеться на круглій машині за унікальною технологією, що надає відомій тканині petit piqué виняткової довговічністі й еластичності.

  Відмінний знак крокодила

  Кількість стібків, необхідних для кожного крокодила, незалежно від того, вишиті вони на машинці або вручну, становить близько 1600. Засвідчення автентичності кожної сорочки поло.

  Складання

  Кожна тканина в шматках зшивається разом вручну, втілюючи поло в життя. Тасьма вшивається в плече й комір, щоб закінчити одяг і зміцнити його структуру.

  Petit piqué, стиль і висока якість

  Виготовлена з дрібної сітки, petit piqué являє собою символічну тканину поло Lacoste. Революційний трикотаж, розроблений Рене Лакостом, надає поло фірмового комфорту й елегантності.

  Поло в моді

  Сезон за сезоном легенда знов підтверджує свою позицію. Як і її стиль. Протягом сезону, сповнені натхненням художники й дизайнери регулярно повертаються до знакового поло або вдосконалюють його.

  ЧУДОВЕ ПОЛО

  Взірець класики

  Завдяки своєму унікальному стилю, комфорту і невимушеній елегантності, поло L.12.12 швидко стає еталоном стилю як класичного, так і сучасного одягу.

  Дізнатися більше

  Ваша реєстрація успішно завершена
  Добре
  Товар додано до улюблених

  Товар був доданий до списку улюблених, Ви можете переглянути його з меню Улюблені товари

  Переглянути список
  Вам потрібно вибрати розмір, щоб додати до свого списку улюблених товарів.