{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Шановні клієнти, доставка може займати 4 -7 робочі дні.

85 років любові до спорту

"Ми повинні завжди прагнути грати краще, ніж ми коли-небудь грали раніше." Рене Лакост. З моменту свого заснування в 1933 році бренд Lacoste підтримував спортсменів із тенісу й гольфу, які вірять у красу гри та завжди прагнуть досконалості.

Бренд Lacoste на кортах

Новак Джокович є новим крокодилом

Признаний АТП першою ракеткою світу протягом 223 тижнів між 2011 і 2016 роками, володар більш ніж 60 титулів, у тому числі 12 титулів Великого шолома, сербський гравець відомий своєю навчальною дисципліною, наполегливістю й чесною грою.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Тенісна команда Lacoste

Lacoste пишається тим, що підтримує команду талановитих гравців, які через свої цінності, поділені з брендом, продовжують відновлювати дух тенісу Lacoste.

Новак Джокович

РОБЕРТО БАУТІСТА-АГУТ

ДОМІНІКА ЦИБУЛКОВА

ПАБЛО КУЕВАС

БЕНУА ПЕР

П'ЄР-ЮГ ЕРБЕР

НІКОЛЯ МАЮ

ХЬОН ЧОН

КРИСТИНА МАКХЕЙЛ

ДЖЕРЕМІ ШАРДІ

ГІЛЬЄРМО ГАРСІЯ-ЛОПЕC

ДЕНІС КУДЛА

Три легенди; один і той же дух Lacoste

Гі Форже (Guy Forget), Густаво Куертен (Gustavo Kuerten) і Матс Віландер (Матс Віландер) — три незабутні міжнародні гравці, які не тільки мають тісні відносини з брендом Lacoste, але й дбайливо ставляться до його цінностей.

Ролан Гаррос

Бренд Lacoste був партнером стадіону «Ролан Гаррос» із 1971 року. Стадіон Роланд-Гаррос був спеціально розроблений для легендарних Чотирьох мушкетерів, квартету французьких чемпіонів із тенісу, до складу якого входив Рене Лакост. Немає необхідності пояснювати, чому цей турнір Великого шолома займає особливе місце в серці крокодила.

Відкритий чемпіонат Майамі з тенісу, представлений банком Ітау

У 2015 році Lacoste став офіційним партнером Відкритого чемпіонату Майамі з тенісу, представленого банком Ітау. Це перше масштабне партнерство з турніром «Амерікан Мастерс 1000» відображає прихильність Рене Лакоста до Сполучених Штатів — розташуванням деяких його найкрасивіших перемог, зокрема Кубка Девіс

Фінал Світового туру АТП

Ця подія об'єднає 8 найкращих гравців у світі, щоб закінчити спортивний рік на високій ноті. Зв'язавши свою назву з цим престижним турніром, Lacoste знов підтверджує свою прихильність цінностям досконалості, які надихають бренд із моменту його заснування.

Lacoste на полі для гольфу

Lacoste й гольф

Родина Лакост насолоджується своєю довгою історією кохання з гольфом. Рене, який і сам є завзятим гольфістом, одружується з чемпіоном із гольфу Симоною Тіон де ла Шом, 13-разовою переможницею чемпіонату Франції. Їхня дочка Кетрін є єдиною гравчинею початкового рівня, яка здобула перемогу на Відкритому чемпіонаті США з тенісу. Вона може похвалитися вражаючою кількістю перемог, чим і підтверджує давню пристрасть родини до гри.

Даніель Бергер — вся увага на цього молодого крокодила

Даніель Бергер (Daniel Berger) займає 28 місце в Офіційному рейтингу світового гольфу (кінець 2017 року). У цьому році молодий перспективний професіонал зберіг свій титул на стадіоні Федэкс Джуд Класік, і, як частина команди США на Кубку Президента, вносить свій виграш у США.

ДІЗНАТИСЯ ПРО ВИБІР ОДЯГУ

Команда Lacoste з гольфу

Крокодил пишається тим, що підтримує команду виняткових чоловіків і жінок, які відзначають цінність чесної гри, елегантності й наполегливості на шляху по всьому світу.

Три зірки на небосхилі гольфу

Власники декількох світових рекордів, які підняли їх на вершину гольф-рейтингу, представники бренду Томас Левет (Thomas Levet), Патрісія Меньє-Лебук (Patricia Meunier-Lebouc) та Жан Ван де Вельде (Jean Van de Velde) носили кольори Lacoste як на полі для гольфу, так і поза його межами.

Кубок Райдера

Вперше бренд Lacoste стане офіційним ліцензіатом Кубка Райдера, за який змагаються на полі для гольфу Le Golf National у вересні 2018 року. Бренд Lacoste буде одягати європейську команду юніорського Кубка Райдера.

Відкритий чемпіонат Франції з жіночого гольфу з підтримкою бренду Lacoste

Відкритий чемпіонат Франції з жіночого гольфу вперше буде організований у регіоні Бордо після того, як він проходив на полі для гольфу Шантако останні 6 років. Бренд удостоювався честі бути привілейованим партнером цієї події в сфері гольфу з 2011 року, продовжуючи відносини Lacoste з цим елегантним і вимогливим спортом.

Відкритий чемпіонат Франції

Кожне літо розкішне оточення Національного поля для гольфу запрошує до себе Відкритий чемпіонат Франції, який протягом чотирьох захоплюючих днів протиставляє кращих гравців у світі один проти одного. З 2003 року бренд Lacoste з задоволенням називає себе офіційним партнером цього турніру — найстарішого в Європі Відкритого чемпіонату з гольфу.

Дізнатися більше

Товар додано в обране

Товар додано до списку обраного.